Pisma do Minister Spraw Wewnętrznych Teresy Piotrowskiej

Poniżej zamieszczamy pisma skierowane w dniu 20 września do Minister Spraw Wewnętrznych Teresy Piotrowskiej.

Pierwsze z nich dotyczy wyznaczenia terminu spotkania z przedstawicielami organizacji związkowych w sprawie opracowania zasad podziału środków finansowych przeznaczonych na wzrost wynagrodzeń dla pracowników służb podległych resortowi.

Drugie pismo przedstawia problem niesprawiedliwego przyznawania środków na wynagrodzenia w sferze budżetowej – podwyżka wynagrodzeń pielęgniarek już od września br. oraz braku w planowanym na 2016 rok budżecie stosownych środków finansowych na zabezpieczenie zapowiadanych podwyżek wynagrodzeń dla pracowników resortu.

Ze względu na wagę problemu prosimy o wnikliwe zapoznanie się z treścią korespondencji.

Pismo P-102/2015 z dnia 20 września 2015 roku pdf

Pismo P-103/2015 z dnia 20 września 2015 roku pdf