Spotkanie z Przewodniczącym Komisji Spraw Wewnętrznych Markiem Wójcikiem i Posłem Arturem Ostrowskim

Uprzejmie informujemy, że w dniu 23 kwietnia br. odbyło się spotkanie przedstawicieli KKW NSZZ Pracowników Policji z Przewodniczącym Komisji Spraw Wewnętrznych Markiem Wójcikiem i Posłem Arturem Ostrowskim. Spotkanie dotyczyło wznowienia prac nad ustawą o ustanowieniu programu modernizacji Policji na najbliższe lata. Ustawa ta ma uwzględniać również wzrost wynagrodzenia dla pracowników Policji.

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem ze spotkania oraz korespondencją skierowaną przez Przewodniczącą KKW NSZZ Pracowników Policji do Minister Spraw Wewnętrznych Teresy Piotrowskiej oraz Wojewódzkich i Szkolnych Zarządów NSZZ Pracowników Policji.

Pismo skierowane do Zarządów NSZZ Pracowników Policji pdf

Komunikat ze spotkania pdf