Razem dbamy o nasz dobrostan! Work-life balance w Giżycku
Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym to nie tylko modne hasło, ale fundament naszej efektywności i zdrowia. WZZ w Olsztynie z ogromną przyjemnością wystąpił w roli współorganizatora wyjątkowego szkolenia: „Work-life balance – budowanie zdrowych relacji i podnoszenie odporności psychicznej oraz sprawności fizycznej”.
Dla naszych pracowników przygotowany został dwuetapowy program, który pozwolił na chwilę oddechu i regeneracji:
Część warsztatowa: Wiedza i relacje
W gościnnych progach sali konferencyjnej Nadleśnictwa Borki, pod czujnym okiem podinsp. Doroty Rak oraz asp. szt. Małgorzaty Konopko z KWP w Olsztynie, zgłębialiśmy tajniki:
– Skutecznego radzenia sobie ze stresem,
– Budowania trwałych i zdrowych relacji w zespole,
– Dbania o higienę psychiczną w codziennej służbie.
Część terenowa: Aktywność i natura
Drugi etap to czysta praktyka „ładowania baterii” w Wolisku. Wspólny spacer do Zagrody Pokazowej Żubrów był idealną okazją do integracji, aktywności fizycznej i odcięcia się od biurowej rutyny.
Podziękowania:
Realizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa bez naszych partnerów. Szczególne podziękowania kierujemy dla Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Mirosława Elszkowskiego, mł. insp. Marcina Wysockiego Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku, Nadleśniczego Krzysztofa Miszkiela za udostępnienie tej wyjątkowej, leśnej przestrzeni.
Cieszymy się, że jako Związek mogliśmy dołożyć cegiełkę do budowania lepszego komfortu pracy naszych koleżanek i kolegów. Pamiętajcie – silna psychika i sprawne ciało to nasze najlepsze narzędzia pracy!
Zdj.KPP Giżycko
