Szkolenia – Państwowa Inspekcja Pracy

W dniach 11 – 12 grudnia członkowie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji uczestniczyli w kolejnym cyklu szkoleń zorganizowanych przez Państwową Inspekcję Pracy.

Szkolenia dotyczyły szeroko pojętego prawa pracy:

🟣 problematyka związana z bezpieczeństwem i ochroną zdrowia,

🟣 rola Państwowej Inspekcji Pracy i Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w przestrzeganiu praw pracowniczych,

🟣 nawiązanie stosunku pracy i umów cywilnoprawnych,

🟣 zadania i uprawnienia społecznego inspektora pracy,

🟣 metodyka pracy społecznego inspektora pracy.

❗W związku z dynamicznymi zmianami zachodzącymi na rynku pracy zasadnym jest ciągłe zdobywanie wiedzy, dlatego NSZZ Pracowników Policji kładzie duży nacisk aby Nasi członkowie posiadali aktualne informacje dotyczące spraw bezpośrednio związanych z funkcjonowaniem pracownika w zakładzie pracy. Umożliwia to merytoryczne negocjacje i dyskusje z pracodawcą oraz reagowanie na pojawiające się trudności.

💪 Wierzymy, że zdobyta wiedza Naszych członków przełoży się bezpośrednio na poprawę warunków pracy pracowników Polska Policja.

📌 Dziękujemy przedstawicielom Państwowej Inspekcji Pracy za merytoryczne szkolenia i do zobaczenia w kolejnym cyklu podnoszenia kwalifikacji.

#szkoleniazprawapracy
#szkolenia #pip #nszzpp