Oferta ubezpieczeniowa dla dzieci pracowników

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę ochrony ubezpieczeniowej dla dzieci pracowników. Jest to ubezpieczenie grupowe SCHOLAR , które zawierane jest na zasadach podobnych do ubezpieczeń grupowych oferowanych przez zakłady pracy. Ochroną w ramach tego ubezpieczenia mogą być objęte dzieci i młodzież od 3 do 25 roku życia.

Ubezpieczającym jest Zakład Pracy lub Związek Zawodowy. Wystarczy zgłosić w zakładzie pracy dziecko do ubezpieczenia wybierając jeden z proponowanych wariantów. Pełnoletnie dzieci podpisują deklarację przystąpienia do ubezpieczenia osobiście. Od następnego miesiąca po zgłoszeniu dziecka zakład pracy potrąca i przelewa składki oraz obsługuje ubezpieczenie. Za niewielką miesięczną składkę ubezpieczenie daje dzieciom i młodzieży bardzo szeroki zakres ochrony (np. za pobyt dziecka w szpitalu z powodu choroby) oraz wysokie świadczenia także z innych tytułów. Możliwe jest przystąpienie do ubezpieczenia w jednym z trzech wariantów. Minimalna grupa przystępująca do jednego wariantu ubezpieczenia to 20 osób. Korzystanie z ubezpieczenia jest również możliwe w przypadku braku możliwości zebrania takiej grupy osób. Istnieje również możliwość ubezpieczenia dziecka zaraz po urodzeniu na bardzo podobnych atrakcyjnych warunkach.

Oferta została przygotowana przez Biuro Ubezpieczeń Grupowych VELA z Karnina.

Poniżej zamieszczamy linki oraz materiały dot. przedmiotowej oferty i zachęcamy do wnikliwego zapoznania się z nią.

Ogólne warunki ubezpieczenia pdf

Zakres ochrony ubezpieczeniowej pdf

Tabela świadczeń pdf

Wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych: http://alfascholar.jimdo.com oraz http://bezpieczny.jimdo.com

Ponadto informujemy, że istnieje również program ubezpieczeniowy przeznaczony dla pracowników Policji oraz współmałżonków oraz pełnoletnich dzieci pracowników:

Pakiet zdrowe dziecko pdf

Pakiet dla dziecka pdf

WAŻNE!
W przypadku pracowników Policji stroną ubezpieczającą będzie NSZZ Pracowników Policji za pośrednictwem poszczególnych Wojewódzkich i Szkolnych Zarządów Zakładowych. Ilość osób chętnych zebranych poprzez poszczególne Wojewódzkie i Szkolne Zarządy Zakładowe będzie miała bezpośredni wpływ na dodatkowe korzyści.

Wszelkie zapytania ze strony Wojewódzkich i Szkolnych Zarządów Zakładowych, dotyczące części proceduralnej przedsięwzięcia proszę kierować bezpośrednio do Krajowej Komisji Wykonawczej NSZZ Pracowników Policji.