DZIĘKUJEMY

Jeszcze emocje nie opadły po marszu, ale my – Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Policji, chcemy podziękować!

Szanowni pracownicy Polska Policja dziękujemy WAM! Licznie przybyliście do Warszawy, często po wielogodzinnej podróży. Dziękujemy także tym pracownikom Policji, którzy mimo,iż nie mogli przyjechać do Warszawy również przebywali na urlopach 😎

Dziękujemy wszystkim, którzy 15.09 razem z nami maszerowali ulicami Warszawy! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem solidarności, aż chce się powiedzieć do zobaczenia za rok !

Dziękujemy organizatorom Marszu:
– szczególne podziękowania należą się Urszuli Łobodzińskiej z KNSZZ „Ad Rem” , gdyby chodź w połowie parlament działali jak Ty , dziś wynagrodzenia pracowników sfery publicznej byłby adekwatne do odpowiedzialności jaka na nich spoczywa!
– wszystkim organizacjom, które tworzą Komitet Protestacyjny Pracowników Sfery Publicznej,
– centralom związkowym Forum Związków Zawodowych , Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych

Dziękujemy organizacjom związkowym, którzy w geście solidarności zabierali naszych pracowników na marsz.

Nasze autobusy również były otwarte, serdecznie pozdrawiamy niezrzeszonych pracowników Policji, strażaków, pracowników sadów, prokuratur, którzy zdecydowali się jechać z Nami.

Dziękujemy członkom Naszej organizacji, którzy bezpośrednio byli zaangażowani w organizacje Marszu, za te setki telefonów, e-mail, rozmów, pism (siwych włosów 😎)!
Bez Was to nie ma sensu ❤️

Kłaniamy się nisko Szanowni Państwo, a teraz czas na odpo….. Działanie ! 💪

NSZZ Pracowników Policji