Pikniki rodzinne z okazji Dnia Dziecka

📣 W działalność Naszej organizacji na stałe wpisane jest współorganizowanie pikników rodzinnych z okazji Dnia Dziecka.

📌 W tym roku nie było inaczej, uśmiechy na twarzach dzieci zagościły m.in w Szczecinie, Gdańsku czy Katowicach.

👮 Nie zabrakło też pokazów psów policyjnych, musztry, sprzętu policyjnego czy szkoleń z pierwszej pomocy.

❤️ Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować członkom Naszej organizacji, którzy angażując nawet członków rodziny poświęcili swój prywatny czas aby zorganizować te wspaniałe przedsięwzięcia.

😊 Najcenniejszą zapłatą za zaangażowanie jest uśmiech dzieci, który nieprzerwanie towarzyszył im w tych dniach, dlatego już dziś zapraszamy na kolejne pikniki, które odbędą się w przyszłym roku!

⁉️Nie wiesz czym zajmują się pracownicy Policji – sprawdź koniecznie 👇

#nszzpp #nszzpracownicypolicji
#pracownikpolicji #dzieńdziecka
Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Policji WZZ Katowice NSZZ Pracowników Policji woj. Pomorskie Polska Policja