ROK CZASU CYKLU „KAŻDY INNY – WSZYSCY NIEZBĘDNI”

📣 10 czerwca 2023 r. , to dzień w którym ukazał się pierwszy Nasz post z cyklu „Każdy inny – wszyscy niezbędni”. Dziś seria ta liczy ponad 40 wpisów!

🔵 Seria ta ma szczególne miejsce w Naszych sercach, bo każdy wpis to Wy! – Nasze koleżanki, koledzy, którzy każdego dnia wypełniając swoje obowiązki zapewniają prawidłowe funkcjonowanie formacji, która dba o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju.

📌 Seria ta powstała aby uświadomić (często nawet Nam!) jak różnorodne, specjalistyczne, złożone zadania powierzone są pracownikom Policji.

❗Chcemy serdecznie podziękować za każdy like, komentarz, udostępnienie, wiadomości prywatne. Seria ta dostępna jest na Naszym profilu FB, ale również na Naszej stronie www, co sprawia, że wpisy docierają do szerokiego grona odbiorców.

💬 Otrzymujemy informację zwrotną od Naszych niebieskich koleżanek/kolegów (również tych na emeryturze!), zaprzyjaźnionych służb, parlamentarzystów, a także osób całkowicie niezwiązanych z służbami mundurowymi.

❗Każdą wiadomość łączy jeden przekaz – nie byłam/em świadoma/y, co do powagi Waszej pracy na rzecz polskiej Policji!, co jest dla Nas jasnym sygnałem, że seria ta jest potrzebna i spełniła swoją rolę.

❤️ Na sam koniec, a w zasadzie powinniśmy od tego zacząć! Dziękujemy osobie, która jest nie tylko pomysłodawcą, ale również tworzy każdy wpis, okraszony pięknymi grafikami… Joanno! 👏 DZIĘKUJEMY! (i prosimy o więcej 😁)

Krajowa Komisja Wykonawcza
NSZZ Pracowników Policji

Cała seria dostępna jest pod hasztagiem 👇
#kazdyinnywszycyniezbedni
A także na stronie 👇
https://nszz-pp.pl/?page_id=8486

#nszzpp #nszzpracownikówpolicji
#pracownikpolicji Polska Policja